Kompleksowa wymiana instalacji elektrycznej w mieszkaniu

Remontujesz właśnie mieszkanie? Nadeszła idealna okazja by wymienić również instalacje elektryczną. A może dotychczasowa, mająca często tyle samo lat jak cały budynek, już nie domaga? „Korki wywalają”, przewody w puszkach upalają się, a gniazdka z kolei przestają działać? To znak by się nią zająć.

Typowa stara instalacja składa się najczęściej z dwóch obwodów: oświetlenia i gniazd, dwóch bezpieczników topikowych i przewodów, najczęściej aluminiowych 2×1.5mm2. To jest o wiele za mało na dzisiejsze standardy.

Nasza firma oferuje całkowitą wymianę instalacji w mieszkaniu, również z wyniesieniem licznika pomiarowego na klatkę schodową, wraz z wymianą linii zasilającej mieszkanie. Wykonywane przez nas instalacje cechuje: funkcjonalność i bezpieczeństwo przez zgodność z przepisami i normami.

Rozmowa i wstępne oględziny na terenie Krakowa są bezpłatne. Dokładną ofertę z wyceną mogę podać również przez telefon lub po kontakcie mailowym po podaniu wymaganych szczegółów, takich jak: gdzie znajduje się mieszkanie, jaki jest jego metraż, z jakich pomieszczeń się składa, z jakiego materiału są ściany, a także ile i jakie „punkty” Państwo wyznaczyli (informacja o podłączanych urządzeniach, charakterze łączników oświetleniowych: ile lamp obsługują i czy mają nimi sterować z 2 lub więcej miejsc).

Standardowa wymiana instalacji elektrycznej na 3-fazową, w typowym mieszkaniu 50m2 z cegły, kosztuje około 3500zł. W cenę wliczone są wszelkie wymagane obwody i te dodatkowe, zwiększające funkcjonalność, punkty internetowe i telewizyjne, wymagane połączenia wyrównawcze, wymiana zasilania WLZ do mieszkania, dokładna dokumentacja fotograficzna tras przewodów przed zaszpachlowaniem bruzd, montaż wszystkiego: gniazd, łączników, rozdzielnicy i standardowych lamp, a także cały potrzebny materiał. Zostaje tylko kupić gniazdka, włączniki i lampy. Dodatkowo po zakończeniu wykonywane są pomiary odbiorcze. Po zakończeniu robót klient otrzymuje dokumentacje: protokoły z pomiarów, zdjęcia instalacji, rzuty mieszkania z zaznaczonymi punktami i trasami przewodów, schemat jednokreskowy i potrzebne oświadczenie do Zakładu Energetycznego.

Czas wykonania takiej instalacji jest różny, w zależności od konkretnego przypadku zajmuje to średnio około 5 dni plus montaż biały 1-2.

Jest to przykładowa oferta kompleksowej wymiany instalacji w typowym mieszkaniu, zawierająca: kilkanaście obwodów, w tym około 20 gniazd, 6 wyłączników, 6 lamp i rozdzielnicę 24-36 modułową. Proszę o kontakt w celu złożenia przygotowanej oferty konkretnie pod Państwa wymagania i skrojoną pod docelowe mieszkanie. Chętnie doradzę, podpowiem, podam kilka wariantów na każdą kieszeń. U mnie nie ma miejsca na fuszerkę.

Korzystam z dobrych jakościowo przewodów NKT/Elpar, głębokich puszek modułowych i do GK Simet, rozdzielnic i aparatury modułowej Hager, oryginalnych złączek Wago, profesjonalnych narzędzi: Bosch, Dewalt, Metabo, Fluke, Uni-T. Mam legalnie prowadzoną działalność, wystawiam faktury bez dopłat (dawny rachunek, nie jestem vatowcem), posiadam wymagane świadectwa kwalifikacji E, D z możliwością wykonywania pomiarów.

Zapraszam do oglądnięcia galerii, zrealizowanych dotychczas prac by samodzielnie ocenić jakość moich usług.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *